Hakkımızda

Yönetim Kurulu Başkanımız Grubun ilk şirketini 2004 yılında kurmuştur. Araç Kiralama alanında ticari faaliyetlerde bulunmak amacıyla oluşturulan bu girişim, daha sonra Karia Travel adını alacak yapılanmanın ilk adımı olmuştur.
Firmamız, teknolojiyi ve modern yönetim uygulamalarını ürün-hizmet döngüsünün her aşamasında etkin olarak kullanmaktadır. Hedefi, paydaşları için artan oranda katma değer üretmek olan firmamız gerçekleştirdiği üretim ve ticari faaliyetlerin tümünde kurumsal yönetimin ve etik değerlerin örnek bir uygulayıcısıdır. firmamız kurum kültürünü; yenilikçilik, tutarlılık, esneklik, şeffaflık, kalite, sosyal sorumluluk, müşteri odaklılık, ekip çalışması oluşturmaktadır.
Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nin “TURSAB 9455” numaralı üyesiyiz.
Turizm Vizyonumuz
Deneyimimiz, kaliteli, hızlı ve titiz çalışmalarımız ile yaratıcı ve uzman ekibimizle uluslararası standartlarda ülkemizin turizm penceresinde açılan örnek şirket olma yolunda ilerlemek.
Tecrübe, yaratıcılık ve detaylara dayalı; kaliteli, dakik, güvenilir, ekonomik ve etkili çözümleriyle hizmetlerimizde katma değer yaratmak, sektörün gelişimine katkıda bulunmak.
Turizm Değerlerimiz
– Her koşulda kaliteli hizmet vermek birinci hedefimizdir.
– Bilginin gücüne inanıyoruz.
– Sürekli gelişmeyi ve kendimiz her konuda yenilemeyi hedefliyoruz.
– Toplumsal sorumluluklarımızın farkına varıp, duyarlı davranırız.
– Yerel ve evrensel değerleri, aralarındaki ilişkiyi anlar; entelektüel birikimimizi bu doğrultuda geliştiririz.
– Hizmet verdiğimiz müşterilerimiz ve sektörle birlikte büyümeye inanırız.

Bora AKDENİZ

CEO